Aztek Baklava 'ya Hoş geldiniz..

1993 yılında İstanbul’a gelen Ahmet Aztekin 15 yıl boyunca sektörde başarılı ustalar ile birlikte baklava yapımının her aşamasında çalışmış ve yöneticilik yapmıştır. Hızla gelişen gıda sektöründe sürekli kendini yenileyen, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sektörde güvenilir ve saygın bir kuruluş olmayı ilke edinen Aztek Baklava 2008 yılında Ahmet Aztekin tarafından kurulmuştur.

İşletmemiz, geçmişin geleneksel yöntemlerini günümüzün çağdaş hijyenik ve kaliteli malzemeleri ile bir araya getirip usta ellerle şekillendirerek baklavayı en doğal haliyle tüketiciye sunmaktadır. Toplam 450 m2 kapalı alana ve yüksek kapasiteli soğuk oda depolarına sahip modern, hijyenik üretim tesisi ve profesyonel personelimiz ile günlük ortalama 2000 kg baklava ve tatlı çeşidi üretmektedir. 2008 yılından itibaren başta İstanbul Anadolu yakası olmak üzere Gebze, İzmit ve bölgelerine tatlı üretimi ve toptan dağıtımını gerçekleştiren Aztek Baklava her geçen gün sektörde adını kalitesiyle duyurmayı başarmıştır.

Gaziantep’in geleneksel usta-kalfa-çırak üretim modeli ile üretilen baklavalarımızı Aztek Baklava bünyesinde tüm Türkiye ve Dünya’ya tanıtmaktayız. Ürünlerimizi tereyağı, özenle seçilmiş hakiki fıstık ve cevizden kendimiz imal ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesine daima özen göstererek, sizin damak zevkinizi ve talebinizi göz önünde bulundurarak makul fiyat etiketiyle tüketicinin de karlı olduğu bir satış stratejisi ile ilerliyoruz. 2008’den beri sadık müşterilerimiz ve her geçen gün Aztek Baklava ailesine eklenen yeni müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımızdır.

Baklava Sanattır.